Author: s***8
Date:
Review: I like it so much it's soo good I feel so clean after using it (please like I'm begging)
Color: White
Size: one-size
Price: 46kr
Relax and unwind after a busy day with our soothing Slow Sunday Aloe Vera Refreshing Cleansing Gel! Featuring a lightweight, refreshing, and hydrating gel texture, this cleansing gel gently removes dirt and unclogs pores, leaving skin feeling softer, smoother and more balanced!
| Texture | Gel |
| Color | White |
| Type | Cleansers |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Effect | Hydrating |
| Height | 15.05 cm |
| Length | 4.44 cm |
| Width | 5.22 cm |
| Net Weight | 100 g |
| SKU | sb2307117347301013 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7362713 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: I like it so much it's soo good I feel so clean after using it (please like I'm begging)
Color: White
Size: one-size
Author: f***a
Date:
Review: leaves my face really smooth and pretty
Color: White
Size: one-size
Author: s***n
Date:
Review: Very nice and great product i am very satisfied with my purchase thank you so much shein this is my second time that i ordered this cream😍😍😍i will buy them again highly recommended please like if yoi find it helpful i need some points please 😍😍😍😍😍😍thank you so so much❤️❤️❤️❤️it work perfectly i ordered 2 of them it’s quite big in size i must be appreciated them for this product in such a low price
Color: White
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: it's the second time I ordered it, it is very good for cleaning the waterproof makeup ❤♥️🥰
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.